Fotele ginekologiczne

Midmark 604 - fotel ginekologiczny, medyczny

[Rozmiar: 57599 bajtów]

Fotel ginekologiczny, medyczny Midmark 604 został zaprojektowany z myślą o lekarzu, personelu i oczywiście o pacjencie. Jest to doskonałe i zarazem ekonomiczne rozwiązanie do wyposażenia gabinetu zabiegowego np. ginekologicznego. Lekarz z łatwością może pozycjonować fotel dzięki czemu pacjent czuje się bardzo komfortowo podczas przeprowadzanych badań.


Nowoczesny wygląd fotela ginekologicznego również przyczynia się do tego, że jest pozytywnie postrzegany przez pacjenta. 604 nie tylko wygląda dobrze, ale jest również bardzo łatwy w czyszczeniu i pielęgnacji. Dodatkowo 604 jest wyposażony w amortyzator gazowy co pozwala na łatwe ustawianie oparcia w nieskończenie wielu pozycjach. Uruchomienie pozycjonowania odbywa się po zwolnieniu uchwytów znajdujących się po obu stronach oparcia. Standardowo fotel pokryty jest gładką, bezszwową tapicerką, ale na życzenie klienta jako opcja istnieje możliwość zastosowania tapicerki Ultra-Premium, miękkiej, szwowej, delikatnie marszczonej, co dodatkowo podnosi komfort pacjenta i jednocześnie prestiż gabinetu.


Elastyczny system szuflad.
Fotel w swojej podstawie ma zamieszczony system 3 szuflad, które mogą być umiejscowione z prawej lub lewej strony. Zmiana strony, na którą mają się otwierać nie wymaga interwencji serwisu. Z łatwością można zrobić to samemu.

[Rozmiar: 31549 bajtów]

System Premium Comfort.
Kształt fotela, jego siedziska i oparcia, został tak zaprojektowany żeby pacjent czuł się siedząc na nim jak na fotelu w domu. Dodatkowo tapicerka jest łatwo zdejmowana. Opcjonalnie dostępna jest z podgrzewaniem.


System szuflad na narzędzia.
Z przodu podstawy umieszczone zostały dwie szuflady. Bardzo przydatne do przechowywania podstawowych instrumentów diagnostycznych. Każda szuflada dodatkowo ma otwierany front tworząc półkę, jako dodatkową powierzchnię dla narzędzi potrzebnych podczas prowadzenia badań.


Duży podnóżek.
Umiejscowiony w dolnej części fotela, wysuwany lub chowany w razie potrzeby, pokryty gumową powłoką antypoślizgową. Podnóżek jest duży z widocznym, oznaczonym na żółto brzegiem w celu zapewnienia maksimum bezpieczeństwa przy wchodzeniu/schodzeniu z fotela.

[Rozmiar: 41311 bajtów]

Masywna konstrukcja.
Zwarta konstrukcja fotela zapewnia przyjmowanie pacjentów o dużej wadze, nawet do 230 kg. Fotel w standardzie wyposażony jest w uchwyt na serwety w rolce, w podpórki stóp wykorzystywane np. w ginekologii, w podnóżek i metalową tacę wysuwane spod siedziska. Opcjonalnie można zamówić fotel z podgrzewaną tapicerką, z uchwytem przygotowanym do zainstalowania lampy oświetleniowej, z podpórkami nóg (łydek) do ginekologii, z tacą urologiczną z przewodem odprowadzającym oraz z możliwością przechylania siedziska od 1,5.


Specyfikacja:

Fotel z tapicerką standardową - Premium.

[Rozmiar: 40574 bajtów]

Opcje wyposażenia dodatkowego:

Przykładowe wyposażenie dodatkowe[Rozmiar: 42541 bajtów]  [Rozmiar: 40286 bajtów]