Fotele ginekologiczne

Midmark 623 - elektryczny fotel ginekologiczny, medyczny

[Rozmiar: 62353 bajtów]

Elektryczny fotel ginekologiczny, medyczny firmy Midmark 623 Elektryczny fotel medyczny Midmark 623, zapewnia najwyższą jakość usług dla pacjentów, personelu i lekarza. Wielu pacjentów w gabinecie odczuwa ogromną frustrację kiedy muszą usiąść na fotelu. Możliwość łatwego dostępu do fotela, powoduje, że pacjent odczuwa większy komfort podczas badań, lekarz dokładniej i spokojniej może przeprowadzić procedury, zwiększając poziom usług medycznych w swoim gabinecie. Pracując z fotelem Midmark 623, łamane są bariery, które często w przeszłości były przeszkodą do osiągnięcia satysfakcjonującej wizyty w gabinecie zarówno dla pacjenta jak i lekarza.


Pozycjonowanie fotela
Wysokość fotela regulowana jest elektrycznie za pomocą sterownika nożnego lub ręcznego. Zakres regulacji wysokości zwiera się w przedziale od 46 cm. do 94 cm. Płynny i stabilny ruch góra-dół pozwala precyzyjnie wypozycjonować fotel na dokładnie wymaganej wysokości. Oparcie fotela regulowane jest elektrycznie również za pomocą dołączonych sterowników. Możliwość uzyskania pozycji horyzontalnej pozwala na przeprowadzenie wielu dodatkowych badań, np. USG, bez potrzeby korzystania z dodatkowych mebli np. leżanek. Pod siedziskiem znajduje się wysuwany podnóżek oraz szuflada na niezbędne podczas badań instrumenty. Dodatkowo przednia część szuflady jest rozkładana i tworzy podręczną półkę

[Rozmiar: 41978 bajtów]

Bezpieczeństwo i komfort pacjenta
Fotel obniża się do wysokości 46 cm. Jest to wysokość, przy której każdy pacjent poradzi sobie z wsiadaniem, nawet dziecko. Możliwość samodzielnego wsiadania na fotel wzmacnia poczucie samodzielności u pacjentów. Są wówczas bardziej pewni swoich możliwości i dzięki temu samo badanie nie jest już tak stresujące. Spokojny ruch fotela góra-dół podczas pozycjonowania daje poczucie bezpieczeństwa. Komfortowe, szerokie siedzisko fotela, jest pokryte tapicerką gładką, bezszwową lub ze skóry syntetycznej, lekko marszczonej – wyglądającej jak wygodny domowy fotel. Dodatko fotel można wyposażyć w podłokietniki, zabezpieczające pacjenta z dwóch stron. Aby dodać odrobiny luksusu, fotel Midmark 623 oferuje podgrzewaną tapicerkę oraz podgrzewaną szufladę na instrumenty.Fotel uniwersalny Midmark 623 wyposażony jest w standardzie we wszelkie potrzebne akcesoria do przeprowadzania różnorodnych badań. Są to metalowe podpórki pięt, wysuwany podnóżek, rolka na ręcznik papierowy umiejscowiona z tyłu fotela, wysuwana taca pod siedziskiem – zabiegowa, szuflada z przodu fotela. Opcjonalnie Midmark 623 oferuje szereg akcesoriów, które stworzą fotel specjalistyczny np. podpórki kolan z regulacją góra-dół i względem własnej osi oraz z możliwością regulacji na przegubie kulowym – do długotrwałych zabiegów i badań ginekologicznych; taca urologiczna z odpływem - do praktyki urologicznej.

[Rozmiar: 48189 bajtów]

Specyfikacja:

[Rozmiar: 57509 bajtów]

Opcje wyposażenia dodatkowego:

Przykładowe wyposażenie dodatkowe.[Rozmiar: 40842 bajtów]