Fotele ginekologiczne

Midmark 630 - fotel ginekologiczny, medyczny

[Rozmiar: 37531 bajtów]

Fotel elektryczny ginekologiczny, medyczny - Midmark 630

Elektrycznie sterowany fotel medyczny przeznaczony do pracy dla lekarzy wielu specjalności, np. ginekologia, urologia, dermatologia, chirurgia plastyczna, mikrochirurgia i inne. Nowoczesny i przyjazny wygląd sprawia bardzo pozytywne wrażenie na pacjentach. Niepokój pacjenta związany z badaniem jest zredukowany i czuje się on bezpiecznie.

Fotel Midmark 630 zapewnia maksymalny komfort dla pacjenta i lekarza. Jego funkcjonalność i łatwość w obsłudze usprawnia pracę lekarza i personelu i czyni ją wydajną.

Midmark 630 oferuje wszystko to co fotel zabiegowy powinien posiadać:

Pozycjonowanie fotela

Elementy fotela: oparcie, siedzisko i podnóżek sterowane są elektrycznie za pomocą sterownika ręcznego i nożnego. Sterowniki moga występować w wersji bezprzewodowej. Opcjonalne programowanie 4 pozycji fotela daje możliwość zaprogramowania preferowanych pozycji, wywołanie których szybko i precyzyjnie przygotuje wymaganą pozycję pacjenta. Eliminuje to ryzyko wystąpienia kontuzji, sztywnego karku i pleców oraz wszelkich możliwych urazów w miejscu pracy, związanych z pracą z fotelem bez elektrycznego sterowania

[Rozmiar: 42931 bajtów]

Bezpieczeństwo pacjenta

Minimalna wysokość fotela to 48 cm. Przy takiej wysokości, każdy pacjent będzie mógł o własnych siłach usiąść na fotelu. Spokojne i zrównoważone ruchy fotela podczas pozycjonowania dają poczucie bezpieczeństwa. Niepokój pacjentów będzie zredukowany i będą usatysfakcjonowani poziomem opieki zdrowotnej w gabinecie. Komfortowe, szerokie siedzisko fotela, może być pokryte tapicerką gładką, bezszwową lub ze skóry syntetycznej, lekko marszczonej. Dodatkowym elementem poprawiającym komfort pacjenta jest opcja podgrzewanej tapicerki siedziska i części oparcia na wysokości lędźwi.

Fotel specjalistyczny

Midmark 630 może służyć lekarzom o wielu specjalnościach. Szeroki wybór akcesoriów pozwala wyposażyć fotel w niezbędne elementy potrzebne do przeprowadzenia szczególnego badania czy procedury.

Akcesoria chirurgiczne:

[Rozmiar: 34596 bajtów]

Wersja obrotowa

Gabinety zazwyczaj wyposażone są w dodatkowe urządzenia, które są umiejscowione dookoła głównego fotela. Kłopotliwe jest przesuwanie tych urządzeń dookoła fotela, tak aby zastosować je przy pacjencie. Wersja obrotowa fotela pozwala na obrócenie pacjenta w pożądanym kierunku, zamiast przesuwania urządzeń. Wystarczy tylko nacisnąć specjalny przycisk, zwolnić blokadę i można obrócić fotel o 350 stopni. Naciskając pedał ponownie, załączy się blokada ruchu w wybranej pozycji.

Wersja jezdna

Midmark 630 może występować w wersji mobilnej. Montowane są wówczas kółka z hamulcami. Kółka ułatwiaja przesuwanie fotela w obrębie gabinetu, jeżeli np. konieczne jest przestawienie fotela w pobliżu specjalistycznego urządzenia. Kółka powodują, że wysokość fotela zwiększa się o około 9 cm. Wersja jezdna nie może występować jednocześnie z wersją obrotową.

Specyfikacja:

Wyposażenie standardowe:

[Rozmiar: 42526 bajtów]

Do wybroru kilka wersji Fotela:

Model standard

Model w wersji obrotowej 350°

Opcje wyposażenia dodatkowego:

[Rozmiar: 43621 bajtów]