Fotele ginekologiczne

Ritter 204 - manualny fotel ginekologiczny, medyczny

[Rozmiar: 58991 bajtów]

Komfortowy, funkcjonalny fotel o nowoczesnym wyglądzie.

Fotel Ritter 204 zapewnia wygodę dla pacjenta, dzięki czemu pacjent podczas wizyty czuje się bezpiecznie. Szuflady z trzech stron umożliwiają łatwy dostęp do potrzebnych narzędzi i akcesoriów. Nowoczesny wygląd doskonale pasuje do współczesnych trendów wyposażania gabinetów lekarskich. Odpowiedni również do przyjmowania pacjentów z wagą do 230 kg.

System szuflad

Szuflady fotela wykonane z gładkiego tworzywa, o zaokrąglonych krawędziach, łatwe do utrzymania w czystości, jednoelementowe. Zapewniają szczelność na wypadek rozlania płynów wewnątrz szuflady. Trzy pojemne szuflady, do których dostęp może być z prawej i lewej strony fotela (wysuwane na obie strony). Szuflady zapewniają wygodny dostęp do instrumentów diagnostycznych i wszelkich potrzebnych akcesoriów medycznych podczas przyjmowania pacjenta. Dodatkowo z przodu fotela są dwie szuflady przeznaczone np. do przechowywania podstawowych instrumentów podczas zabiegów medycznych.

[Rozmiar: 46723 bajtów]

Nowoczesny wygląd i łatwość konserwacji

Tapicerka siedziska fotela jest tak miękka i wygodna jak wygląda, dając poczucie wyjątkowej wygody i relaksu dla Twoich pacjentów. Bezszwowa tapicerka eliminuje miejsca, w których mógłby gromadzić się brud i bakterie. Zatem utrzymanie w czystości jest łatwiejsze, szybsze i bardziej efektywne.

Zdejmowane siedzisko.

Jednoelementowe siedzisko fotela może być łatwo zdjęte bez potrzeby użycia narzędzi. Dzięki temu zapewniony jest łatwy dostęp do fotela w celu jego gruntownego czyszczenia i konserwacji. W dowolnej chwili można równiez wymienić tapicerkę na nową.

Duży podnóżek.

Powiększone rozmiary podnóżka pozwalają pacjentowi poczuć się bezpiecznie i pewnie przy wsiadaniu i schodzeniu z fotela, wkładając w te czynności minimum wysiłku. Podnóżek ma łatwą w czyszczeniu powierzchnię pokrytą powłoką antypoślizgową z zaokrąglonymi krawędziami. Wzmocnienie ze stali zapobiega odkształceniom, dając poczucie stabilności.

[Rozmiar: 37838 bajtów]

Zwiększony udźwig.

Fotel Ritter 204 przeznaczony jest dla pacjentów o wadze do 230 kg !

Miękka tapicerka.

Alternatywa do tapicerki bezszwowej – miękkie w dotyku pokrycie siedziska tapicerką lekko tłoczoną. . Wykonane ze stali siedzisko zapobiega odszktałceniom i przyszłym uszkodzeniom fotela. Wygodne podpórki stóp (z otworem na piętę) pomagają pacjentom przyjąć wygodna pozycję np. podczas zabiegów urologicznych czy ginekologicznych.


Specyfikacja:

[Rozmiar: 34424 bajtów]

Wyposażenie dodatkowe:

Przykładowe wyposażenie dodatkowe

[Rozmiar: 49605 bajtów]   [Rozmiar: 45308 bajtów]