Fotele ginekologiczne

Ritter 230 - elektryczny fotel ginekologiczny, medyczny

[Rozmiar: 45732 bajtów]

Elektryczny fotel ginekologiczny, medyczny - Ritter 230

Lekarz w swojej codziennej praktyce napotyka się na wiele różnych wyzwań, dlatego wybór odpowiedniego sprzętu do gabinetu jest niezmiernie istotny. Wybór fotela elektrycznego jest bardzo mądrą decyzją inwestycyjną. Ritter 230 sprawi, że gabinet lekarski będzie bezpiecznym miejscem dla pacjentów, a praca lekarza bardziej wydajna.

W pełni zautomatyzowany fotel medyczny przeznaczony dla lekarzy wielu specjalności np. ginekologia, urologia. Nowoczesny i przyjazny wygląd foteli sprawia, że jest on bardzo pozytywnie odbierany przez pacjentów. Daje poczucie bezpieczeństwa i komfortu w czasie badań. Szeroki zakres regulacji pozycji fotela, sterownikami ręcznymi i nożnymi, optymalizuje dostęp lekarza do pacjenta w czasie badań. Szereg akcesoriów wyposażenia dodatkowego pozwala idealnie dopasować fotel do indywidualnej praktyki. Solidna konstrukcja czyni fotel trwałym i bardzo stabilnym.

Pozycjonowanie fotela

Pozycjonowanie pacjenta może okazać się nie lada wyzwaniem, szczególnie jeśli mamy do czynienia z osobą starszą lub mającą kłopot z poruszaniem się. Ritter 230 z możliwością ustawienia pozycji do wsiadania na bardzo niskim poziomie oraz multipozycjonowanie usprawnia pracę w gabinecie. Eliminuje to ryzyko wystąpienia kontuzji, sztywnego karku i pleców oraz wszelkich możliwych urazów w miejscu pracy.

[Rozmiar: 42499 bajtów]

Bezpieczeństwo pacjenta

Pacjenci poczują się bardziej komfortowo i bezpiecznie jeśli sami będą mogli usiąść na fotelu i doświadczyć spokojnych, zrównoważonych ruchów fotela podczas pozycjonowania. Niepokój pacjentów będzie zredukowany i będą usatysfakcjonowani poziomem opieki zdrowotnej w gabinecie. Komfortowe, szerokie siedzisko fotela, pokryte jest bezszwową, gładka tapicerką ułatwiająca utrzymanie czystości.

Fotel specjalistyczny

Ritter 230 może służyć również jako fotel do specjalistycznych zabiegów chirurgicznych. Szeroki wybór akcesoriów pozwala wyposażyć fotel w niezbędne elementy potrzebne do przeprowadzenia szczególnego badania czy leczenia.


Akcesoria chirurgiczne:

[Rozmiar: 31164 bajtów] [Rozmiar: 33606 bajtów] [Rozmiar: 37136 bajtów]

Wersja jezdna

Jeżeli konieczne jest, aby fotel był mobilny, istnieje opcja wyposażenia podstawy fotela w kółka, które zapewniają pełną mobilność. Wersja jezdna nie może występować jednocześnie z wersją obrotową.

Wersja obrotowa

Gabinety zazwyczaj wyposażone są w dodatkowe urządzenia, które są umiejscowione dookoła głównego fotela. Kłopotliwe jest przesuwanie tych urządzeń dookoła fotela, tak aby zastosować je przy pacjencie. Wersja obrotowa fotela pozwala na obrócenie pacjenta w pożądanym kierunku, zamiast przesuwania urządzeń. Wystarczy tylko nacisnąć specjalny przycisk, zwolnic blokadę i można obrócić fotel o 350 stopni. Naciskając pedał ponownie załączy się blokada ruchu w wybranej pozycji.

[Rozmiar: 36296 bajtów]

Specyfikacja:

Wyposażenie standardowe:

[Rozmiar: 40646 bajtów]

Opcje wyposażenia dodatkowego: